Tato webová stránka používá cookies, aby vám umožnila co nejlepší zážitek z našich stránek.

Novinky a aktuality klubu Zlatý Strom Praha

NewVideo Rezervace

Resident DJs / Special guests

Kdo jsou naši residenti?

DJ Faith

DJ Faith

Vlastním jménem Václav Fejt, působí jako DJ od roku 1992. Od samého začátku preferoval hraní z vinylu, jeho stálou láskou se stal gramofon.  V roce 1993 se stal residentem nově otevřeného podniku Discoland Harrachov, zde poprvé organizuje i první houseparty kolem roku 1995. V roce 1997 dostává nabídku stát se rezidentem tehdy největšího podniku v Praze - Music Park. Na přelomu tisíciletí prošel tranceovým obdobím v klubu Karlovy Lázně, kde byl residentem  pět let. V roce 2004 se stavá residentem dvou velkých pražských klubových jmen - MC Zlatý Strom a MC Hany Bany, kde působí do dnes. Díky residentnímu působení v klubu Studio 54 ho od roku 2007 můžete slýchat i v klubech jako Mecca nebo Duplex. Jako host hrál například i na festivalech Mácháč, Rock for People, Open Air Festival, Votvírák a Svojšice. Čím dál častěji jsou jeho sety k slyšení i za hranicemi. Vyzkoušel již Club BCM Mallorca, Boat Party Ibiza, Street Parade Zurich, Floor Club Kloten a další. V dnešní době dává přednost stylu vocal house, EDM a deep house. Začíná i s produkcí vlastních tracků (Petal 2013, Horizon). Svým energickým setem nenechá na nikom nit suchou.

Bude hrát 31. 5. 2017

MC Erik

MC Erik

MC Erik sbíral první zkušenosti jako DJ už v letech 91-94, tehdy ještě jako člen DMC klubu Bratislava, takže samozřejmě ještě s gramofony a vinylovými deskami. V letech 95-97 se proslavil jako člen slovenské taneční skupiny MADUAR (Do It, I feel good, Anjel), pak jako polovina známého dua MC Erik & Barbara (s hity jako U cant stop, Keď príde láska, Sen, Summer Nights) V roce 2000 se vrací ke své DJ profesi. V roce 2010 vydal se svou bývalou kolegyní Barbarou CD remixů největších hitů - MC Erik & Barbara - "2010". V současnosti působí jako DJ hlavně v Praze, ale hostuje také v různých klubech jak v Čechách, tak na Slovensku. Příležitostně vystupuje také s novou zpěvačkou Petrou, s repertoárem sestaveným jak ze svých známých hitů, tak z několika novinek.

Jako DJ nikdy neměl vyhraněný styl, preferuje komerční taneční produkci a RnB, ale nebrání se ani vlivům nových stylů. Po celou dobu své kariéry razí myšlenku, že DJ je v klubu pro lidi. 

Bude hrát 25. 5. 2017

DJ Drill

DJ Drill

Je nejdéle kontinuálně hrající resident našeho klubu. Jako resident DJ v Music Clubu Zlatý Strom působí již od roku 2001 a je nedílnou součástí jeho historie. Hrát začal již v roce 1993, první velký klub, kde působil, byl jeden z podniků agentury Netto Galaxy. Za svojí kariéru hostoval v nejrůznějších klubech v severních Čechách a nejen tam. V letech 1996-2002 pracoval jako moderátor v rádiu. Mezi jeho oblíbené styly patří hudba 80. a 90. let, ovšem skvěle hraje také nejnovější pecky hudebních žebříčků.

Bude hrát 28. 5. 2017

Jerome Levis

Jerome Levis

Je nepostradatelnou součástí týmu Zlatého Stromu již od roku 2008. Za mixážním pultem se začal objevovat na přelomu tisíciletí, první zkušenosti získával v hudebních klubech hlavně v Ústeckém kraji. Jeho oblíbenými hudebními styly jsou progressive, elektro house a okrajově i ustupující trance. Během svého působení v Music Clubu Zlatý Strom hostoval několikrát se svými live sety v rádiích, hrál například i v pořadu Music Toaster na SeeJay rádiu. Neustále sleduje nejnovější trendy hudebního průmyslu a hraje to nejnovější, co se na poli house music objeví. 

Bude hrát 29. 5. 2017

Jackie O´Walker

Jackie O´Walker

Taneční muzice se věnuje již od svých 13 let. Tehdy začínal na diskotékových hitech, postupem času se přenesl přes Electro a Electro-House až k Tech-Housu. V dnešní době mixuje především festivalový progressive house, avšak z velké části se přizpůsobuje moderním trendům. V 16 letech začal pravidelně vydávat svojí Youtube show „Music From Mars“, kde se inspiroval hudbou ze Sensation White. Mezi přáteli se epizody této show velice rozšířily a Jackie dostal příležitost využít svůj potenciál live. Jedním z prvních klubů, kde vystoupil, bylo pražské SaSaZu. Za svou krátkou kariéru stačil působit jako DJ a produkční ve společnostech 4events, BestParty, PragueNeverSleeps a MocNocMusic. Hrál mimo jiné v klubech jako je Mecca, Duplex, P.M., Lávka. Podílel se na zrodu fenoménu zvaného festivalový progressive house v České Republice, který se stává součástí klubové scény. Vystupoval vedle hostujících hvězd elektronické hudby (například Nervo, Marco V, Nicky Romero, MightyFools a další) a definitivně opustil komerční styl. Od roku 2013 spolupracuje s mladou ambiciózní společností YourMom Production, s níž pracuje na konceptu party, který plánuje rozšířit po celé střední Evropě. Na začátku roku 2014 přinesl do klubů novou éru taneční muziky plnou neotřelých progressivních mashupů spolu se stoprocentním svižným mixem a maximální atmosférou elektronického housového festivalu. 

Bude hrát 24. 5. 2017

DJ Dave

DJ Dave

Za mixážním pultem je k vidění již od roku 1995. Začínal hrát z gramofonových desek a CDček a pamatuje dokonce i diskotéky pouštěné z magnetofonových kazet. Než se stal resident DJem legendárního Zlatého Stromu, hrál v Praze například v podnicích jako Lávka, Aréna, Solidní Nejistota, Beer Factory, Techtle Mechtle, Mish Mash a dalších. Jeho oblíbeným hudebním stylem je progressive a elektro po vzoru již rozpadlé formace Swedish House Mafia (Axwell, Sebastian Ingrosso, Steve Angelo). S oblibou hraje též mash upy. Jeho s citem míchané sety jsou plné pozitivní energie, o čemž svědčí stále zaplněný parket v Music Clubu Zlatý Strom.

Bude hrát 30. 5. 2017

DJ Stanley

DJ Stanley

Hraje od roku 1998. Jako všichni v té době začínal hrát na gramofonových deskách a CDčkách. V současné době se věnuje digitálnímu deejayingu. Jeho oblíbenou technikou je software Traktor a vše, co se s ním dá propojit. Na začátku své kariéry působil v agentuře Discoexport. Další zkušenosti nabyl v mnoha vyhlášených klubech jako Deminka, Retro, Flamengo, La Provance a další. Byl zakladatelem a hlavním leadrem hudebního pořadu Mixák na Dance radiu a působil na SeeJay Radiu v pořadu Music Touster. Nyní je residentem ve dvou hudebních klubech v Praze – Music Clubu Zlatý Strom a Double Trouble.
Mezi jeho oblíbené hudební styly patří electro house,Duch house, progressive house a prostě House. Jeho sety jsou energetické a velice kreativní. Vždy vás překvapí něčím novým. 

Bude hrát 23. 5. 2017

DJ Topic

DJ Topic

DJ Topic, vlastním jménem Leoš Stejskal, se narodil 19.srpna 1985 v Praze. Jeho kariéra se rozběhla na jaře 2007. První akce ho utvrdila v tom, že jde po správné cestě a byl plně rozhodnut, že už z ní jeho kroky nikdy nesejdou, pokud mu to zdraví dovolí. Na začátku jeho působení se snažil prosadit se styly trance a progressive trance. Postupem času přesedlal na rytmy house, electro house a progressive house. Zahrál si po boku uznávaných českých djs a ukázal se v mnoha Pražských klubech ale i po celé republice jako např. Retro Music Hall, Phenomen, Fabric, Milenium Tábor, Planet Kutná Hora, Střelnice, Hany Bany, Techtle Mechtle, Pekelnej Bar, aj. Několikrát také vystupoval na Rádiu Seejay. Jeho oblíbená rezidentní noc MY HOUSE už byla součástí nejednoho klubu. Vystupuje pravidelně s několika instrumentalisty jako např. saxofonistou, trumpetistou, bongomenem či bubeníkem na bicí sestavu. V současné době hraje především house s prvky deep, tech, electro, bigroom, nu disco a progressive. Do svých setů vkládá live mashupy, dokáže lidem rozproudit krev v žilách a roztančit i největší klubové ,, lenochody“. Hraní si naplno užívá a svou energii a dobrou náladu přenáší i na návštěvníky klubu. Pokud jste aktivními vyhledavači klubové scény, pak vás svým stylem nenechá vydechnout a budete chtít stále více. 

Bude hrát 27. 5. 2017

LeeMac

LeeMac

V hudební branži se pohybuje přes 25.let. Jako DJ začínal v roce 1991. V roce 1993-94 byl členem legendárního DMC (Disco Mix Club – sdružení DJs založeno v UK 

Za svou kariéru navštívil mnoho prestižních klubů v celé ČR (Retro Music Hall, Pantheon, Kotnov, Duplex, Óčko Club...), ale také na Slovensku (The Square, Empire Club...). Zúčastnil se i mnoha festivalů, jako např. Mácháč 2012 a 2014, Pleasure Island, O2 Festival aj. a zahrál si s mnoha českými i zahraničními předními DJs.

Mezi jeho úspěchy patří rok 2007, kdy jako první český DJ přispíval svými mashup mixy do pořadu Factory Bootleg Monopol, který byl vysílán na Evropě2. Byl residentem mnoha projektů např. pro EXE Jeans, Axcent Of Scandinavia, Bontonfilm.

V roce 2011 vydal track "Left You Behind", který oficiálně vyšel na Beatportu a hrál ho i legendární Chris Lewis v americkém rádiu Music One.

Jeho rezidenturu přijala také hudební stanice Óčko, kde se stal oficiálním DJem projektů Party Ride Live a měl tak možnost spolupracovat s mnoha předními hvězdami jako Celeste Buckingham, Majk Spirit, Rytmus, Lipo & Debbie apod.

MILESTONES

• 2007 první český DJ – mashupy na Evropa 2 v pořadu Factory Bootleg Monopol.

• 2009 vydaný EP vinyl „London Weather“ u Krakatit Recordings

• 2009-2010 zvuk.technik, hudeb.dramaturg a moderátor rádia SeeJay (www.seejay.cz)

• 2009 nová tvář pořadu Factory Bootleg Monopol (www.bootleg.cz)

• 2010 resident ÓČKO Music Club Praha

• 2011 MÁCHÁČ 2011 OpenAir Festival

• 2011 PLEASURE ISLAND 2011 OpenAir Festival

• 2011 vydaný singl „Left You Behind“ na labelu Soundwaves, oficiálně k zakoupení na Beatport.com

• 17.12.2011 single „Left You Behind“ played by Chris Lewis @ Radio Music ONE, Dance Evolution 63 show

• 2012 O2 OpenAir Festival

• 2014 oficiální DJ ÓČKO & ÓČKO PARTY RIDE LIVE

• 2014 MÁCHÁČ 2014 OpenAir Festival

• 2015 Resident STUDIO 54 Praha


Bude hrát 26. 5. 2017

DJane Vee

DJane Vee

DJane Vee, vlastním jménem Veronika Froňková je mezi DJs v podstatě nováček, hrát začala v roce 2012, kdy odmaturovala a mohla začít trávit dlouhé noci za pultem. Jak hrát nejprve odkoukávala od profesionálů, osamostatnila se až o rok později, kdy si už troufla jít hrát sama. Začínala v klubech LaMafia, Club 40, Coco Cafe Disco Bar, postavila se za pult také v klubu Lávka, Občanská plovárna, Techtle Mechtle, Pravda Bar a Top Gear Bar v Praze. V současné době je rezidentkou v Rodeo Music Club Dance, dále v Blázinec Music Club na Andělu a v Coyotes Prague. Hudbou se snaží pobavit co nejvíce lidí, takže svůj program přizpůsobuje klientele podniku. Nejraději však hraje EDM, neboli elektronickou taneční hudbu. 

Bude hrát 18. 5. 2017

Mazer

Mazer

Hudba ho bavila již od útlého dětství. K jejímu mixování se poprvé dostal již v 15 letech skrze PC program. Od té doby hrával pouze na soukromých akcích pro kamarády. Na živou scénu ho posunula až výhra v DJ contestu klubu Atelier, kde dostal poprvé možnost hrát pro širokou veřejnost. Dále následovalo příležitostné hraní v klubech jako P.M., Mystic(Jihlava), Cavalli Prague, ReFresh, Lucky&Lucky... Největším dosavadním mezníkem v kariéře byla v polovině roku 2014 příležitost si zahrát v klubu DEJAVU, kde se ihned stal rezidentním DJ pro páteční mejdany. Odtud se koncem roku 2015 dostává jako resident i do Zlatého Stromu. 

Bude hrát 31. 5. 2017